nie-codzienna serwis - archiwum

Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Temat: Jak to jest z cenami w Niemczech?
...to też kupisz sobie piękny, pachnący samochód od pierwszego właściciela, bo każdy normalny właściciel sprzeda Ci takie auto z pocałowaniem ręki i na pożegnanie jeszcze Ci pomacha. > W DE oglądać aut nie byłem i dlatego pytam, czy takie _droższe oferty_ z > "garantie" to coś pewniejszego, czy szukanie jelenia jak u nas? Nie ma czegoś takiego jak gwarancja na export. Natomiast jak chcesz się przekonać, jakie to piękne są samochody używane w Niemczech i kto je sprzedaje - to jedź tam i sobie pooglądaj. Potem się podzielisz wrażeniami z nami na grupie. Jurand.
Źródło: forumkierowcow.pl/showthread.php?t=17041Temat: samochody używane w Niemczech
samochody używane w Niemczech   Niedługo będę jechał na wakacje do Niemiec i przy okazji chciałbym sprawdzić jakie tam są do kupienia używane samochody. Może wy kiedyś byliście w Niemczech i moglibyście mi napisać dokładnie gdzie sprawdzić jakieś używane samochody ? Oraz czy warto się w ogóle tym zajmować czy normalnie lepiej jest kupić w Polsce ?
Źródło: ifd.pl/showthread.php?t=18881


Temat: Kupujemy Passata B5-na co zwrócic uwagę, jaką wersję wybrać?
...zobacz czy alarm się załącza, czy szyby są domykane (o ile taka funkcja jest uaktywniona). Sprawdzamy czy wszystkie drzwi zamykają się i otwierają jednakowo lekko. Wyjątek mogą stanowić drzwi kierowcy, które mogły opaść. Passat jest dość trwałym samochodem i po jego wnętrzu nie widać śladów zużycia – co skwapliwie wykorzystują nasi handlarze dlatego tak ważną rzeczą jest sprawdzenie prawdziwego przebiegu samochodu. Pamiętaj, samochody używane w Niemczech zużywają się mniej, a jak są regularnie serwisowane, to przebiegi rzędu 200 lub 300 tysięcy jeszcze wcale nie świadczą o tym, że samochód nadaje się na złom. Czasami jest w o wiele lepszej kondycji niż ten, który zrobił tylko 100 000 po Polskich drogach. Sprawdź szyby. Powinny mieć takie same daty produkcji. Wyjątkiem są (niestety) szyby od strony pasażera. To, że wstawiona jest tam nowa szyba nie oznacza...
Źródło: forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=14021